z Facebook: Milí obyvatelia Slovenskej Ľupče, upokojiť... - Slovenská Ľupča

z Facebook: Milí obyvatelia Slovenskej Ľupče, upokojiť…

30.11.2020

Milí obyvatelia Slovenskej Ľupče,
upokojiť srdcia ľudí v adventnom čase je nevyhnutným prejavom ľudskosti každého človeka, lebo ľudskosť sa tisícnásobne vracia. Aj preto sme sa ja, ako starosta obce Slovenská Ľupča, spolu s jedným z našich občianskych združení Jeep Wrangler club Slovakia, rozhodli v týchto vypätých časoch pandemických opatrení opätovne dopriať pohľad na nezvyčajné divadlo. Tentoraz ho budete mať možnosť sledovať aj priamo z vašich okien.

Pôjde v poradí už o 2. Mikulášsku rozprávkovú Jeep Wrangler jazdu, kedy vianočne vysvietený konvoj štartuje už túto sobotu (5.12.2020) od 16:15 hod. z Námestia SNP a postupne prejde ulicami Za Daňacou, Ľupčianskou, Dolnou, Cambelovou, ulicou 1. Mája, Oslobodenia, Za nožiarňou, Mierovou, Krížnou, Hronskou, časťou Lesníckej, J. Majera, Železničnou, Fr. Mazúra, Lichardovou, Záhradnou a ulicou Pod Zámkom. Účinkujúci v jazde budú samozrejme dodržiavať bezpečnosť v súlade s odporúčaniami kompetentých.

A deťom preto odkazujú:

,,Milý náš drobizg, milé deti, vedeli by ste si predstaviť, že Mikulášovi rozprávkoví pomocníci môžu ešte pred prípravou darčekov pre vás nazerať do vašich izbičiek, dvorov a zapisovať si, či ste boli dobrí, či ste pomáhali rodičom, alebo starkým? Nuž verte či nie, je to tak! Ak v sobotu podvečer vezmete so sebou rodičov a pôjdete sa s nimi poprechádzať, je dosť možné, že niektorých z nich naozaj stretnete. Škriatkovia nám poslali správu, že v plnej paráde pocestujú k Mikulášovi, ktorý vás už čoskoro doma navštívi.“


ukázať príspevok na Facebook Obec Slovenská Ľupča